У травні цього року компанія НВП «Темп-3000» випустила кілька новинок для українських силовиків, призначення яких – збереження життя та здоров’я операторів штурмових груп та інших спеціальних підрозділів.

Нова модифікація бронежилета «Корсар М3мк-2» у виконанні Plate Carrier вже невдовзі буде запропонована українським силовикам. Відповідно до вимог замовника, новий жилет матиме 2-й клас захисту. Передня та задня частини жилета з’єднуються між собою бічними кулісами та бретелями з застібкою типу Velcro, що дає користувачеві можливість регулювання за розміром від 44 до 58 та зростом від 170 до 188 см.

Для виготовлення чохла бронежилета використано високоміцну поліамідну тканину «ТПС-14» з водотривким покриттям (аналог Cordura-500). З внутрішнього боку чохла нашиті спеціальні об´ємні демпферні смуги з сітчастого 3D-полотна для забезпечення вентиляції виробу.

На зовнішній поверхні чохла розміщена ремінна система «MOLLE». В чохлах виробу передбачені кишені для встановлення додаткових жорстких бронеелементів, які оператор може встановлювати самостійно, залежно від особливостей виконуваних завдань. Загальна площа захисту бронежилета «Корсар М3мк-2» складатиме не менше 42,0 дм2, а вага не перевищуватиме 5,0 кг.

Ще однією новинкою для силовиків став щит «БЗС-75-2А». Новий виріб складається з верхньої частини, яка забезпечує захист оператора по 6-му класу захисту ДСТУ та нижньої частини (фартуха), яка забезпечує захист по 2-му класу. Утримується щит на користувачеві за допомогою підвісної системи, яка складається з жорсткого каркасу та ремінних стрічок. Регулювання підвісної системи здійснюється: за розміром – в ділянці талії за допомогою куліс та фастексів; за зростом – в ділянці плечей за допомогою ременів та фастексів. В ділянці спини підвісна система має каркас, який рівномірно розподіляє навантаження на торсі користувача.

З внутрішнього боку верхньої частини щита розміщено скобу для швидкого кріплення (зняття) щита до підвісної системи, яка надійно утримує щит на користувачеві. Підвісна система дозволяє оператору переміщувати щит і утримувати його однією рукою. Вага нового виробу становитиме близько 10,5 кг.

SB_2_1
sb_1_4_1_1
sb_1_3_1_1
sb_1_2_1_1
sb_1_1_1
PUBL_VEST_3
PUBL_VEST_2
PUBL_VEST_1
PUBL_SHILD_3
PUBL_SHILD_1