З метою підвищення боєздатності  Сухопутних військ Збройних Сил України Науково-виробниче підприємство “ТЕМП-3000” удосконалило бронешолом “Каска-1М”

2 березня 15 бронешоломів було передано на експериментальне носіння управлінню Тилу Командування Сухопутних військ ЗСУ.

Балістичний ковпак виготовлений з негорючої параарамідної тканини, власного виробництва. “Каска-1М” захищає від уламків артснарядів, мін і гранат, шрапнелі, пістолетних куль калібру 9 мм, ударної хвилі, та падіння з певної висоти. Зовнішня поверхня ковпака матова, має міцне водонепроникне поліуретанове покриття. Зовнішний чохол бронешолому, що забезпечує надійне маскування, також виготовлений з тканини власного виробництва підприємства.

Шолом має 4-х точкову систему кріплення (утримуючу систему), яка забезпечує надійну фіксацію шолому на голові користувача при дії статичного та динамічного навантаження, а також оснащений революційною системою регулювання Boa® System. На поверхні шолому розміщенні рейкові кріплення (кронштейни-рейлінги) та фронтальне кріплення для приладу нічного бачення, або інших додаткових пристроїв.

Разом із зразками для експериментального носіння підприємство надало перелік питань щодо експлуатаційних характеристик бронешолома. Чекаємо на бачення військовослужбовців та побажання щодо вдосконалення виробу.

Клас захисту за ДСТУ: 1А
Вага шолому: 1 340 г
Температура експлуатації: від -40°С до +50°С

news_130318_1024x428