Провідний український виробник бронезахисту, компанія «TEМП-3000» прийняла участь в якості експонента у виставці  LAAD Security 2018, Сан-Паулу, Бразилія.

На виставці LAAD Security 2018 компанія презентувала бронежилети для цивільного захисту, правоохоронних органів та сектору оборони, балістичні шоломи і бронепластини. Наочну експозицію негорючого комбінезону танкіста, до і після випробування, виготовленого з мета-арамідної тканини Conex та інші матеріали власного виробництва.

Ми дякуємо всім відвідувачам стенду, за високий інтерес до нашої продукції. Компанія виготовляє балістичні матеріали та засоби індивідуального і колективного бронезахисту в тісній співпраці з кінцевими користувачами відповідно до їх потреб та вимог, для забезпечення найкращого захисту від конкретних загроз.

Щиро сподіваємося, що встановлені контакти дозволять нам знайти нові теми взаємодії і подальшої співпраці. Дякуємо організаторам виставки LAAD Security 2018 за надану можливість участі та високий рівень професіоналізму в проведенні даного заходу.

Від імені керівництва і всього колективу висловлюємо щиру подяку Посольству України в Бразилії, а саме Аташе з питань оборони Михайленко Олександру Леонідовичу та Першому секретарю Посольства Тищенко В’ячеславу Євгеновичу за дружній та гостинний прийом.

17
16
15
14
13
12
11
9
8
7
6
4
5
3
2